На Запоріжжі ще дві колаборантки отримали підозру від СБУ

Служба безпеки України задокументувала злочинну діяльність двох «соціальних» працівниць на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя.

За інформацією прес-служби СБУ, повідомлено про підозру так званим тимчасово виконуючій обов’язки начальника управління  та головному бухгалтеру.

Обидві зловмисниці є мешканками Михайлівки, які з початком широкомасштабного вторгнення підтримали російських загарбників та пішли з ними на співпрацю.

Колишня працівниця соціальної сфери, яка була звільнена ще у 2016 році, була призначена на посаду виконуючої обов’язки начальника «Михайлівського управління соціального захисту міністерства  праці та соціальної політики».

На цій «посаді» вона виконувала завдання кремля щодо переналаштування соціальної сфери регіону під стандарти країни-агресора.

Маючи доступ до відповідної інформації, за її наказом були сформовані списки проукраїнськи налаштованих мешканців Михайлівського району.  У них були вказані учасники АТО/ООС, військовослужбовці, співробітники правоохоронних органів. У подальшому ці матеріали вона особисто передала до «правоохоронних органів» окупаційної влади.

Вона виконує усі накази кремлівського режиму, щодо примусової паспортизації місцевого населення. Мешканці, які  не мають російського паспорту, за її вказівкою, позбавляються права на соціальну підтримку.

Також, виконуючі завдання окупаційної влади жінка організувала низку агітаційних заходів, на яких особисто переконувала місцевих мешканців у тому, що росія тут назавжди та закликала до підтримки та всілякої допомоги окупаційним військам.

На посаду головного бухгалтера управління вона взяла свою знайому, яка теж з перших днів окупації виправдовувала повномасштабне вторгнення в Україну військ рф.

Слідчі СБУ повідомили обом зрадницям про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора).

Наразі обидві зловмисниці переховуються на тимчасово окупованій території півдня України.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: