Вперше зафіксовано використання систем С-300 для обстрілу з території Маріупольського району в напрям Запорізької області, на Бердянськ летять гвинтокрили (ВІДЕО)

Ворог активно готується до оборони.

Силами Маріупольського Спротиву підтверджено ліквідацію великого складу з БК в с. Малоянісоль Нікольсього району, що знаходився на території току в ангарі для зберігання зерна. Про це у своєму тг-каналі повідомив радник мера міста Маріуполь Петро Андрющенко.

Він зазначив, що вперше зафіксовано використання систем С-300 для обстрілу з території Маріупольського району в напрям Запорізької області: «Маріуполь та район точно не перестали бути глибоким тилом». 

Спостерігається висока активність авіації над містом. Зафіксовано після вибухів переміщення гвинтокрилів в бік Бердянська.

«Резерви бурятів і інших захисників “русского” вздовж узбережжя Азова в Маріупольському районі переведно в стан для перекиду на фронт. Подібна інформація надходить також з Нікольського. Найближчим часом будемо спостерігати збільшення хору кобзону, зменшення окупантів на території міста та району», – написав посадовець.

Крім того, другий день поспіль фіксується незвично активне переміщення війскових вантажівок та техніки в напрмя Лівобережного району та Новоазоська.

Продовжується відслідковування ситуації.

ВІДЕО

Більше новин читайте у нашому Телеграм

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: