В Енергодарі кожні два-три місяці у невідомому напрямку зникають гауляйтери, – Дмитро Орлов

В тимчасово зайнятому росіянами Енергодарі — нестабільна ситуація з окупаційною владою.

Про це в ефірі online.ua розповів чинний міський голова Дмитро Орлов. Пише Медіа-центр.

«Якщо брати гауляйтерів, то, здається, це вже п’ятий гауляйтер в Енергодарі. Вони затримуються там ненадовго: місяць, два-три максимум і міняються. Причому куди діваються попередні — взагалі невідомо. Говорять, що вони тікають до Криму, а хтось — і за кордон. Тобто з окупаційною владою в Енергодарі нестабільно», — зазначив мер.

При цьому очільник міста зауважив, що майже ніхто з адміністрації Енергодарської міської ради не пішов на співпрацю з окупантами.

«Більшість працівників міської ради виїхали на підконтрольну Україні територію та продовжують працювати дистанційно для того, щоб забезпечувати всі необхідні процеси, що стосуються і гуманітарної складової, і соціально незахищених верств, тимчасово переміщених осіб вже на підконтрольній території. Також освіта дистанційно працює. Тобто процесів багато», — підкреслив Орлов.

За його словами, це добрий знак, що люди зберегли вірність Україні. Ті ж, хто пішли на співпрацю з ворогом (місцеві і приїжджі) та опинилися в окупаційній владі, не є фахівцями в цій галузі. Через дефіцит кадрів загарбники змушені набирати «спеціалістів» за оголошеннями, просто людей з вулиці. Один з найяскравіших прикладів — коли електрослюсаря без відповідної освіти і досвіду окупанти призначили директором школи.

«Тобто це люди фактично з вулиці або з інших окупованих територій. Майже нічого організувати в них не вдається», — додав мер.

Також Дмитро Орлов повідомив, що декому з енергодарських колаборантів вже оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

«Чекаємо якомога скорішої деокупації. Люди, які пішли на співпрацю свідомо, не під тиском, отримають відповідні судові і реальні вироки», — підсумував міський голова.

Більше новин читайте у нашому Телеграм

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: