У Запоріжжі за тиждень правоохоронці відреагували майже на 100 звернень мешканців міста пов’язаних з домашнім насильством

 З метою негайного припинення фактів абьюзерства в сім’ях та недопущення їх повторності, правоохоронцями винесено 35 термінових заборонних приписи.

За результатом проведеної перевірки було підтверджено 38 фактів та відносно 31 правопорушника складенні адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї) Кодексу України про адміністративні правопорушення, у тому числі один за порушення термінового заборонного припису.
 Разом з цим, під час відпрацювання викликів, поліцейськими задокументовано 13 правопорушень за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП та накладено штрафів на загальну суму понад 11 тисяч гривень.
 Під час документування фактів домашнього насильства, два кривдника здійснили злісну непокору законим вимогам працівника поліції, за що складенні адміністративні матеріали за ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського) КУпАП.

Більше новин читайте у нашому Телеграм

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: