StopRussiaChannel|MRIYA: волонтери та кіберполіція разом протидіють російським окупантам в медіа-просторі

Спільнота у телеграм каналі MRIYA охоплює вже понад280 000 підписників

Волонтери та кіберполіція України об’єднали зусилля в боротьбі з російським окупантам в медіапросторі в рамках спільного проєкту «Мрія».

Як зазначає представник кіберполіції Запоріжжя Олег КИРБЯТ’ЄВ, спочатку екосистема «Мрія» була створена для об’єднання проєктів, розроблених у синергії кіберполіції України та волонтерів. Ключова ідея проєкту була втілена у порталі stopdrugs, який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з телеграм-каналами, що забезпечувалипродаж та розповсюдження наркотиків в мережі Інтернет. Переосмислення проєкту відбулося через декілька днів післявідкритого вторгнення 24 лютого 2022 року російських військна територію України, коли стало зрозуміло, що розв’язанапроти України війна здійснюється у тому числі у медіапросторі.

Необхідність підтримки наших військових, простихгромадян, а також протидії кремлівськиммедіапропагандистам та поширення правдивої інформації в мережі, була критично необхідною. Тому бот stopdrugs булопереформатовано та розгорнуто роботу на протидію фейковимта проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

Кожен українець ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт — інформаційний.

Долучайся до телеграм каналу за посиланнямhttps://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6    

Нищ ворога у зручний тобі час, надсилая скарги на ворожі ресурси. Їх перелік постійно оновлюється на каналі.

РАЗОМ до Перемоги!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: