У Запоріжжі та Запорізькому районі відновлено доступ до Єдиних та Державних реєстрів

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій внесло Запоріжжя та Запорізький район до переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії.

2 березня стало відомо про те, що у м. Запоріжжя та на всій території Запорізького району припинили доступ державних реєстраторів, нотаріусів, державних та приватних виконавців, органів реєстрації актів цивільного стану до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України.

Зараз для користувачів м. Запоріжжя та всієї території Запорізького району відновлений доступ до Єдиних та Державних реєстрів. Про інформує Міністерство юстиції у Фейсбуці, посилаючись на ДП “Національні інформаційні системи”.

“У зв’язку із оновленням переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих російською федерацією, з 11.03.2023 відновлено доступ для користувачів м. Запоріжжя та всієї території Запорізького району до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України”, – ідеться у повідомленні.

Уточнюється, що перелік оновлений відповідно до наказу Мінреінтеграції від 9 березня 2023 року № 84.

Більше новин читайте у нашому Телеграм

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: