У Василівці зупинили видачу роспаспортів: окупаційній владі довели план евакуації їхніх родин

У Василівці зупинили видачу російських паспортів.

Крім того, чиновникам-колаборантам довели план евакуації їхніх родин. Про це повідомляю тг-канал РІА Мелітополь.

Окупанти розробили план евакуації посадовців ворожої адміністрації та їх родичів з тимчасово захопленої Василівки. Про це «Актуально» писав раніше.

Міністерка Ірина Верещук також підтвердила інформацію:

«Окупанти на ТОТ почали підготовку до екстреної евакуації певних категорій працівників окупаційних адміністрацій та членів їх сімей. Запахло жа-ре-ным».

Нагадаємо, за даними Центру національного спротиву, згідно з планом колаборанти з родинами мають втекти в Крим за дві години до відступу російських військових. Відповідним планом росіяни хочуть заспокоїти зрадників, адже ті мають панічні настрої. Повідомляє Центр національного сспротиву.

Зазначимо, що в Криму окупаційні адміністарції також почали формувати плани евакуації. Зокрема окупанти формують перелік працівників та їх сімей, які підлягають першочерговій евакуації. При тому, в деяких містах плани вже сформовані й затверджені. Зокрема відповідний план зроблений у Красноперекопську.

Такі дії окупантів свідчать про те, що вони не вважають, що “росія тут навсєгда” як заявляє місцева пропаганда й не мають на меті затримуватись в Україні надовго. При цьому ворог продовжує мародерство та експлуатації українських промислових потужностей на захоплених територіях.

Більше новин читайте у нашому Телеграм

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: