Мітинг проти затримки зарплати у Мелітополі: окупанти погрожують учасникам ракетою, полоном та «суворим покаранням» (ФОТО)

Мешканці Мелітополя, які другий місяць не отримують зарплату, погрожують сьогодні о 18:00 вийти на акцію протесту на площу Перемоги.

Про це «Актуально» писав раніше.

Рашисти та окупаційна влада залякують мелітопольців провокаціями нібито з боку ЗСУ і погрожують прильотом Точки-У, полоном, а також «суворим покаранням, згідно законам воєнного часу». 

«Насправді ворог не розуміє, що відбувається. У Росії люди бояться вийти на мітинги. А в Мелітополі навіть через рік життя в окупації, коли російські війська і в самому місті стоять, і за містом, люди погрожують вийти з акцією протесту, щоб відстояти свої інтереси. Для України – це нормальний демократичний процес», – повідомив в ефірі телеканала 1+1 мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Тим часом, гауляйтери офіційно ігнорують мітинг, а керівництво бюджетних установ сьогодні вранці отримало ось такі “листи щастя”:

Заклики мплітопольців у соцмережах:


Більше новин читайте у нашому Телеграм

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: