Організував перевезення “вагнерівців” і зс рф до лінії фронту на Запоріжжі: з’явилася нова інформація про вбитого у Мелітополі колаборанта

У центрі окупованого росіянами Мелітополя пролунав сильний вибух, підірвали автомобіль колаборанта Івана Ткача.

Як писав “Актуально”, за попередньою інформацією, у Мелітополі підірвали автомобіль – за адресою Героїв України, 48. Вибух стався у дворі житлової дев’ятиповерхівки.

Джерела “Української правди” в СБУ підтвердили смерть “чиновника”  Івана Ткача, якого з початку вересня 2022 року окупанти призначили на посаду директора “Муниципального унитарного предприятия “Городской транспорт” военно-гражданской администрации г. Мелитополь”.

Так, в СБУ повідомили, що з початку березня 2022 року Ткач ініціативно зайнявся організацією міських пасажирських перевезень під керівництвом Золотарьова Сергія Борисовича (першого заступника т.зв. “главы военно-гражданской администрации г. Мелитополь”).

Він налагодив транспортне сполучення з ТОТ АР Крим, Донецької та Луганської областей, про що відкрито повідомляв у пропагандистських відео.

Ткач займався організацією переміщення особового складу ЗС РФ з Донецької, Херсонської областей та ТОТ АР Крим до Запорізької області і назад.

Задіявши рухомий склад “МУП “Городской транспорт”, він організовував перевезення найманців ПВК “Вагнер” до лінії бойового зіткнення у Запорізькій області.

Більше новин читайте у нашому Телеграм

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: