Запоріжці, чиї домівки постраждали від ракетних ударів, отримуватимуть матеріальну допомогу від міста

На цьому тижні власник зруйнованого житла отримає кошти за 5 місяців – 50 тисяч гривень. Далі, починаючи з наступного місяця, він буде отримувати по 10 тисяч гривень щомісячно.

Цього четверга понад 140 мешканців постраждалих від ракетних обстрілів будинків, заяви та документи яких наразі опрацьовані, отримають від міста фінансові виплати. Про це повідомив т.в.о. мера міста Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Усього за такою допомогою звернулися 223 людини. Процес опрацювання заяв та документів триває.

Мова йде як про щомісячну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень для людей, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання, так і про разову допомогу у розмірі 15 тисяч гривень для громадян пільгових категорій, житло яких пошкоджене.

Як зазначив секретар міськради, допомога у розмірі 10 тисяч нараховується з моменту прильоту. Для прикладу: якщо оселя людини була зруйнована у жовтні, то цього четверга власник зруйнованого житла отримає кошти за 5 місяців (з жовтня по лютий), тобто одразу 50 тисяч гривень. Далі, починаючи з наступного місяця, він буде отримувати по 10 тисяч гривень щомісячно.

Про надходження коштів громадян буде сповіщено смс-повідомленням. Виплати вони зможуть отримати у будь-якому відділенні Ощадбанку, звернувшись туди особисто з паспортом та ідентифікаційним кодом.

«Актуально» повідомляв, що 2 березня 2023 року близько 01:30 збройні сили країни-агресора знову здійснили обстріл одного з житлових кварталів Запоріжжя. В результаті зруйновано багатоквартирний п’ятиповерховий будинок.

Більше новин читайте у нашому Телеграм

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: