Окупанти заманюють на ЗАЕС працівників Калінської АЕС, обіцяючи «гастарбайтерам» “золоті гори”

Ситуація на окупованій Запорізькій АЕС залишається критичною. Росіяни замість фахових працівників працевлаштовують на станцію людей без освіти та стажу. Водночас контракти зі своїми спеціалістами з росатома не продовжують, але й додому їх не відпускають.

Докладніше про це в ефірі національного телемарафону розповів президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

«Дійсно в окупантів є дефіцит кадрів. У мирний час на Запорізькій АЕС працювало близько 11 тисяч людей. Зараз в зоні окупації в Енергодарі знаходяться 6,5 тисяч наших працівників. З них близько 4,5 тисяч щодня бувають на станції і працюють там. Всього близько 2600 людей підписали контракт з росатомом через різні причини. Але інші продовжують бути патріотами України, виконують роботу, працююють в нашій компанії і отримують заробітну плату у нас», — зазначив очільник Енергоатома.

Котін зауважив, що у загарбників справді складна ситуація з персоналом — вони привозять працівників з Калінінської АЕС, обіцяючи їм золоті гори: дачі, квартири в Енергодарі та автівки.

«Є люди з Калінінської станції, які цьому вірять і приїжджають на роботу на ЗАЕС. В той же час людей не вистачає для того, щоб забезпечити повноцінну експлуатацію атомної станції. Окупанти набирають всіх, хто потрапляє під руку і знаходиться в зоні Запорізької АЕС. А це здебільшого селяни, які до цього вирощували огірки і томати, а зараз їх працевлаштовують на атомну станцію. Вік цих людей переважно солідний. Такі люди не повинні перебувати на ядерному об’єкті, адже вони не пройшли відповідну підготовку, вони взагалі не розуміють, що таке атом і за віком не повинні працювати на атомній станції», — розповів Котін.

Тобто, за його словами, окупанти використовують всі можливі заходи і методи для того, щоб забезпечити своїм фейковим росатомівським підприємством експлуатацію ЗАЕС.

«Але, я думаю, що нічого у них врешті-решт не вийде», — підсумував керівник компанії.

Більше новин читайте у нашому Телегра

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: