Що потрібно врахувати при виборі собачого корму

Вибір собачого корму і що необхідно врахувати при його покупці

Кожен собаківник прагне того, щоб забезпечити свого вихованця тільки найкращим і якісним кормом. Проблема часто полягає в тому, що ринок настільки перенасичений всілякими торговими марками, що підібрати потрібний продукт може бути дуже важко. До речі, Savory корм для собак однозначно варто того, щоб його спробувати — містить велику кількість поживних та корисних речовин, має зручну форму та привабливий для тварин аромат. Підбір їжі для улюбленого пса в цілому має у своєму розпорядженні велику кількість нюансів, що вимагають докладного розбору.

Спосіб життя вихованця, як один з факторів при виборі корму

Кожен собака має свій унікальний характер і поведінкові особливості. Часто ці характеристики мають прив’язку до породи, але їх у будь-якому випадку варто враховувати під час виборів корму. Якщо вихованець не відрізняється активністю і воліє проводити більшу частину свого дня, відпочиваючи на лежанці, оптимальним варіантом буде корм з позначкою Standart або Normal. Він повною мірою задовольнить потребу «любителя полежати» у поживних речовинах.

На противагу цьому, якщо собака жити не може без довгих прогулянок, активних ігор і з усіх ніг поспішає за покликом господаря, щоб йти гуляти, є сенс купувати корм з позначкою Active. Він містить достатню кількість білків та жирів, щоб підтримувати енергійність вихованця на потрібному рівні. До речі, такий корм можна також купувати для швидкого відновлення пса після тяжкої хвороби, а також для собак, які вирощують щенят.

Якщо вихованець страждає на компульсивніпереїдання і регулярно намагається розжалобити господаря стоячи біля миски, такі звички йдуть рука об руку з ожирінням. Звичайно ж, не варто морити бідолаху голодом, але й пускати ситуацію на самоплив не потрібно. Для таких ситуацій чудово підійде корм із позначкою Light. Він здатний і задовольнити потребу в їжі і не дати тварині переїсти

Особливості вибору корму при хворобі

Будь-яке серйозне захворювання вихованця незмінно веде до необхідності зміни харчових звичок та раціону собаки. Наявність таких патологій, як ниркова недостатність або діабет, взагалі вимагають зміни підходу до харчування пса в цілому. На щастя, існує багато спеціальних кормів, розроблених за активної участі провідних ветеринарних фахівців. Вони створюються з урахуванням потреби собаки в конкретних речовинах, але при цьому не мають надмірного вмісту компонентів, здатних нашкодити організму тварини.

Часто лікувальний корм застосовується під час відновлення собаки після хвороби. Він виступає деяким перехідним етапом у харчуванні перед безпосереднім поверненням до звичайного раціону. Втім, якщо патологія значно позначилася на стан здоров’я вихованця, можливий варіант, в якому йому доведеться до кінця життя харчуватися спеціалізованим кормом. У такому разі просто не обійтися без консультації з ветеринаром. Лікар складе свій експертний висновок, на основі якого і можна буде вибудовувати харчування собаки.

Чи можна знайти універсальний корм для собак

На жаль, не існує корму, який би однаково підходив для кожного собаки. Незважаючи на те, що існує безліч варіантів із усередненим вмістом корисних компонентів та вітамінів, підбір корму все одно пов’язаний з індивідуальними потребами собаки. Важливо навчитися розпізнавати їх і тоді вибір їжі для собаки не стане великою проблемою.

Корм для собаки підбирається з урахуванням сукупності великої кількості факторів. Господар повинен самостійно їх визначити і тоді формування раціону буде досить легким та приємним процесом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: